Loading...
Пpo Нac 2017-07-26T12:07:19+00:00

ПРО НАС

AOT Energy торгує паливно-енергетичними товарами по всьому світі.

Ми ведемо наш бізнес в таких частинах світу як Азія, Європа, Африка та Північна Америка, де наші досвідчені працівники займаються  всіма аспектами торгівлі, починаючи від видобування, транспортування та переховування паливно-енергетичних товарів, аж до управління ризиками, фінансами та маркетингом.

Корпоративна культура AOT Energy базується на етичних засадах та високому ступені відповідальності. Завдяки вірі в чесні партнерські відносини, нам вдалося побудувати довготривалі та взаємовигідні партнерські стосунки з великою кількістю підприємств у нашій галузі.

Наші цінності та  досвід допомогли нам отримати довіру у великих нафтопереробних заводів, роздрібних торговців, виробників нафтохімії та урядових організацій.

В нашій торговій діяльности ми пропонуємо  довгостроковий характер зберігання, вигідну доставку та розбудовану логістичну інфраструктуру. Всі ці аспекти  дозволили нам отримати і утримати велику ринкову частку і стати стратегічним центром торгівлі паливно-енергетичними товарами.

Група AOT Energy є Швейцарською фірмою зі штаб-квартирою в Цуг.

З 2016 року компанія AOT Energy постачає природний газ Україні в трьох основних напрямках. В 2017 році був відкритий офіс у Києві з метою подальшого посилення розвитку компанії в Україні.